Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem
Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem
Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem
Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem

Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem

Marka : Asus
Fiyat : ₺1.199,00(KDV Dahil)
₺1.199,00 'den başlayan taksitlerle

Tüm Ürünlerimiz Ücretsiz Kargo Saat 16:00'ya Kadar Ödeme Onayı Düşmüş Siparişleriniz Aynı Gün Hızlı Kargo Yapılmaktadır.!!!

 

 

Asus DSL-AC750 VPN 750 Mbps ADSL Modem

Özellikler

ASUS DSL-AC750  DualBand-Ebeveyn Kontrol Destekli-DLNA-VPN-ADSL-VDSL Modem Router
ASUS DSL-AC750
DualBand - WiFi 5 - Ebeveyn Kontrol Destekli - DLNA-VPN-ADSL-VDSL-Fiber-Modem Router
ASUS WRT ile tüm ağınızın kontrolü elinizin altında ve çok kolay
2'si 1 arada tasarım - Çift kullanım için çift WAN girişi - WiFi router ve DSL modem
Mükemmel uyum - ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumlu
Kullanımı kolay ASUS Router uygulaması - Bilgisayar açmaya gerek olmadan ağınızı her yerden kontrol edin
Ebeveyn Kontrolü - Aileniz ve çocuklarınızın İnternet aktivitelerini izleyin ve filtreleyin
VPN sunucusu ve istemcisi desteği - Ev ağınıza şifrelenmiş ve özel bir bağlantı ile uzaktan erişin
Dualband desteği ile maksimum kablosuz performansı alın
Misafir Ağı ile ağınızın size özel tutunuz
Ücretsiz DDNS servisi
Yüksek VDSL Bağlantı performansı
ASUS WRT
ASUSWRT ile ağ uygulamalarını kurma, izleme ve kontrol etme işlemlerini kullanımı kolay tek bir alanda yapabilirsiniz. 30 saniyede kurulum, birden fazla cihaz tespiti ve esnek ayar seçenekleriyle ASUSWRT ağ performansınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Çift WAN sayesinde tek bir router'da iki bağlantıya/İnternet Servis Sağlayıcıya sahip olabilirsiniz. Yük dengesi ve yük devretme özellikleri kesintisiz İnternet erişimi için kararlılık ve yedekli bir yapı sunar. Aklınaza gelebilecek birçok özellik için ASUS WRT yüksek performansı ile elinizin altında.

DSL-AC750
Kolay Kurulum
ASUS router'ınızı akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanarak 30 saniyeden kısa sürede* ve sadece üç adımda kolaylıkla kurabilirsiniz. Router'ın kablolarını bağlayın, bir web tarayıcısı açın ve kurulum sihirbazını takip ederek kısa sürede İnternet'e adım atın.
*ASUS tarafından test edilen ve onaylanan kurulum süresi. Gerçek süre İnternet Servis Sağlayıcı, bağlantı türü, konum ve diğer etkenlere göre değişebilir.

DSL-AC750
ASUS Router Uygulaması
Ağınızı her yerden kontrol edin Her geçen gün daha çok mobil hale gelen hayatınızda, ağınızı bir uygulama ile yönetmek daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Kullanımı kolay ve sağlam bir şekilde en baştan geliştirilen yeni ASUS Router uygulaması, bilgisayar açmanıza gerek kalmadan router'ınızı kurmanızı, ağ trafiğinizi yönetmenizi, bağlantı sorunlarını tespit etmenizi ve cihaz yazılımını güncellemenizi sağlar.

DSL-AC750
WiFi 5
ASUS DSL-AC750, çift bant veri hızlarına sahip bir ADSL/VDSL 802.11ac Wi-Fi modem router'dır. 802.11ac, 5 Ghz bandında 433 Mbps kablosuz veri hızı sunarken 2,4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps'i destekler. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetlerine uyum sağlayan ürün, ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

DSL-AC750
DualBand
Dualband desteği sayesinde DSL-AC750’nin 5GHz desteğine sahiptir. 5GHz üzerinden bağlandığınızda, maksimum internet hızını kablosuz olarak bilgisayarınızdan, telefon veya tabletinizden alabilirsiniz.

DSL-AC750
Misafir Ağı : Misafirlerinize özel kısıtlı ağ tanımlayın
Kişisel parolanızı veya ağ kaynaklarınızı paylaşmak zorunda kalmadan İnternet bağlantınızı misariflerinize açın. ASUS Misafir Ağı her biri kendi kullanım limitlerine ve parolalara sahip altı ayrı misafir ağı oluşturmanıza olanak verir. Misafirler ana ağınıza veya diğer bağlı cihazlara erişemez. Aynı zamanda misafir ağının hızlarını da limitleyebilirsiniz.MAC filtresi atayarak sadece istediğiniz misafilere izin verebilirsiniz. Modele göre 4 ile 8 adet farklı misafir ağı oluşturabilirsiniz.

DSL-AC750
Web Geçmişi
Web geçmişi loglama özelliği sayesinde hangi kullanıcı ne zaman hangi siteleri ziyaret etmiş izleyebilirsiniz.

DSL-AC750
İki Cihaz bir arada : Modem veya Router olarak Kullanabilirsiniz
DSL veya Ethernet WAN bağlantı seçenekleri sayesinde DSL-AC750, DSL modeme ek kablosuz router veya sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. İhtiyacınıza yönelik modu seçebilirsiniz. Bu sayede, güç sarfiyatı yapan iki ayrı cihaz kullanmak yerine tek cihazla hem enerjiden tasarruf eder hem de cihaz kalabalığına yol açmazsınız. İster temel bir ev kurulumu yapmak ister gelişmiş bir kablosuz ağ kurmak isteyin, DSL-AC750 ihtiyacınız olan tüm esnekliği size sunar. Dilerseniz iki modu eş zamanlı olarak kullanabilir ve ASUSWRT'deki çift WAN işleviyle yönetebilirsiniz.

DSL-AC750; ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL2 gibi yaygın tüm DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde ürünü Ethernet bağlantı noktası üzerinden herhangi bir fiber veya kablo bazlı modem ile kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik ile ürün, gelecekte İnternet Servis Sağlayıcısını değiştirmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.

DSL-AC750
DSL-AC750
Ücretsiz DDNS Servisi ve Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol
Arayüzden kendinize özel ücretsiz Asus DDNS adresi tanımlayabilirsiniz. Ardından deneme.asus.comm.com adresinden ağınıza istediğiniz yerden erişebilir bulut üzerinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

DSL-AC750
Gelişmiş Kapsama Alanı : AiRadar
ASUS AiRadar, özel ASUS RF ince ayar özelliğini kullanarak kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde geliştirir. Bu sayede kapsama alanı genişler, dinamik veri hızı artar ve kararlılık sağlanır.

DSL-AC750
Ebeveyn Kontrolü
Çocuklarınızın cihazlarını belirli sürelerde internete çıkış sağlayamalarını programlayabilirsiniz.

DSL-AC750
VPN Sunucu ve İstemci Desteği : Şifrelenmiş uzaktan bağlantı kurun
VPN sunucusu ve VPN istemcisi sayesinde, ücretli VPN servislerine veya özel bir VPN sunucusuna ihtiyaç duymadan ev ağınıza uzaktan erişebilir veya İnternet'te şifrelenmiş olarak gezinebilirsiniz. DSL-AC750’yi sunucu veya istemci olarak kurabilirsiniz. Open VPN ve PPTP desteklidir.

DSL-AC750
DSL Kararlılık Ayarı (Diynamic Line Adjustment)
Bu ayar sayesinde DSL hattınıza ince ayar yapabilirsiniz. Alacağınız en yüksek hız ile en kararlı hız arasında tanımlamaları oluşturabilirsiniz.

DSL-AC750
Roaming Assist
Roaming Assist özelliği ile belirli bir sinyal seviyesinden düşük cihazların ağınıza bağlanmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede destekli menzil arttırıcı çözümleri çok beraber daha kararlı çalışır istemciler her zaman en güçlü sinyal aldıkları aygıta bağlanır.

DSL-AC750
ARGE Ekibine direk iletişim
Cihazın arayüzünden tüm soru ve sorunlarınızı direk yurt dışı Arge ekibine gönderebilirsiniz. Bu gönderim esnasında mevcut tüm ayar ve loglarınızı paylaşabilir, sorununuzun çözümüne en kısa zamanda ulaşılmasına yardımcı olabilirsiniz.

DSL-AC750
Bağlananları Gerçek zamanlı görün ve isim atayın
Ağınıza bağlı tüm kullanıcıların bağlantı çeşitlerini detaylarını, bağlantı güçlerini görebilirsiniz. Ayrıca bu istemcilere isim verebilirsiniz.

DSL-AC750
Ayarlarınız ve DDNS Adresiniz hep sizinle kalsın
Cihaz arayüzünden tüm ayarlarınızı bir dosyaya yedekleyebilir ve daha sonra eski ayarlarınıza dilediğiniz zaman dönebilirsiniz.

ASUS Trafik Yöneticisi
Uyarlanabilir trafik yöneticisi ile ağınızdaki cihazlara öncelik atayabilirsiniz. Her bir cihaza veya belirli IP aralığına dilediğiniz hız limitleme ayarlarını uygulayabilirsiniz. Şu cihaz max şu hızda, diğerleri max şu hızda şeklinde tanımlama yapabilirsiniz.

DSL-AC750
Yüksek Hızlı VDSL Bağlantı
Geriye yönelik ADSL,ADSL+ desteği sağlayan DSL-AC750, aynı zamanda VDSL2 Upstream desteği sayesinde 200Mbps download, 150 upload hızlarına kadar destek sunar.

VDSL2 Upstream: 150Mbps, Downstream: 200Mbps
ADSL2+ Upstream: 3.3Mbps, Downstream: 24Mbps
ADSL2 Upstream: 3.5Mbps, Downstream: 12Mbps
VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode
Annex A/B/I/J/L/M desteği
Tüm VDSL2 profillerini destekler -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a ve 30a

Firmware Restoration
Firmware Restoration Yazılımı ile cihazınıza ulaşamamanız halinde bir önceki firmware I cihazınıza yükleyebilir ve cihazınızı tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

DSL-AC750
Device Discovery
Device Discovery yazılımı sayesinde, cihazınızın IP adresini unutsanız dahi bu Yazılım ile ağ içindeki Asus cihazları bulabilirsiniz.

DSL-AC750
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR