Gigaset C570 IP Renkli Ekran Dect Telefon
Gigaset C570 IP Renkli Ekran Dect Telefon

Gigaset C570 IP Renkli Ekran Dect Telefon

Tüm Ürünlerimiz Ücretsiz Kargo

Saat 16:00'ya Kadar Ödeme Onayı Düşmüş Siparişleriniz Aynı Gün Hızlı Kargo Yapılmaktadır.!!!

Gigaset C570 IP Renkli Ekran Dect Telefon
2 YIL GARANTİLİ VE FATURALIDIR 

ÖZELLİKLER

Akilli iletisim.

  • VoIP ve sabit hatli telefonda 3 aramaya kadar paralel arama yapabilirsiniz.
  • Ahizesiz kullanimda bile mükemmel HDSP? ses kalitesi
  • Contacts Push uygulamasi ile akilli telefonunuzda kayitli olan kisileri DECT telefonunuza aktarabilirsiniz

 

Gigaset C570 İP
Her detayda rahatlık ön planda.
İnce tasarım, muhteşem ergonomik, güçlü teknoloji
Modern kullanıcı arayüzü ile geniş TFT renkli ekran (58 mm/2.2") 
Her biri için 3 numara olmak üzere 200 kişiye kadar kapasiteli geniş rehber
Rahatça iletişim kurmanın keyfini çıkarın.
Gigaset C570 İP kablosuz telefon, telefon görüşmesi yaparken  maksimum konfor ve kolaylık için tasarımın, ergonominin ve gücün mükemmel bir şekilde bütünleşmesini sunar. İnce tasarımı, tutmanızı kolaylaştırır ve modern teknolojiyle şık bir görünümü birleştirir: Dıştan bakınca şık ve kompakt, içine girdiğinizde ise pratik fikirlerle dolu; bu güvenilir aile telefonu olağanüstü kullanıcı dostu. Üstün ses kalitesi ve optimum akustik sayesinde telefon görüşmeleri yapmak bir zevk haline geliyor.

Güvenli işletim için mobil birimdeki büyük, aydınlatmalı bireysel tuşlar
Ekstra büyük numara ekranı
Basit kişiselleştirme seçenekleri
Mobil birimin ve şarj cihazının esnek konuma gelmesini sağlayan ayrı alt kısım

Gigaset C570 İP ile ihtiyacınız olan her şeyi bir bakışta görün.
Gigaset C570 telefonunun kolaylıklarına basit navigasyonuyla başlayalım. Ardından, birçok kullanışlı özellik sunan, apaçık kontrast renklerden oluşan TFT ekran mevcut: grafiklerin ve harflerin mükemmel okunaklılığı, ana menüye girmek için altı sembol ve ayrıca ekstra geniş bir ölçekte tüm öğeleri gösteren bir jumbo modu. Geniş aralıklı aydınlatmalı tuşlarla birleşik Gigaset C570, sezgisel işletim ve kolaylıkta zirveye ulaşıyor.

    
Tüm kişileriniz elinizin altında.
Kişilerinizi mümkün olduğunca kolay yönetin: Gigaset C570'in geniş adres defteri, ad ve soyadları ile her biri için 3 telefon numarasını içeren 200 kişiyi depolayabilir. Programlanabilir hızlı arama tuşları, aramakta olduğunuz kişiyle uzun numaralar girmek zorunda kalmadan iletişim kurmanızı sağlar. Diğer bir pratik ayrıntı: Doğum Günü Hatırlatıcı, sevdiklerinizin özel günlerini asla unutmayacağınız anlamına gelir - ve VIP melodisiyle, özellikle arayan önemli kişileri yalnızca zil tonuyla tanıyabileceksiniz. Buna ek olarak, bağlı tüm Gigaset mobil birimleriniz arasında adres defteri kayıtlarını kolayca paylaşabilirsiniz.

Artık telefonunuzu istediğiniz gibi kolayca kişiselleştirebilirsiniz.
Gigaset C570, telefonunuzu alışkanlık ve tercihlerinize uyacak şekilde ayarlayabilmeniz için çeşitli kişiselleştirme seçenekleri içeriyor. Ekran metinleri için çeşitli ekran koruyucular ve renk şemaları arasından karar verebilir veya sizin için önemli olan tüm arayanlar için özel zil sesi ayarlayabilirsiniz. Ve diğer bir yararlı özellik: Optimum işitme deneyiminiz için doğru frekans aralığını vermek amacıyla 2 akustik profil arasında seçim yapabilirsiniz.

    
Dahiyane çağrı koruma işlevi sayesinde daha sessiz ve daha özel.
"İsimsiz çağrıları engelle" işlevi evde huzur ve sessizlik olmasını sağlar: bu, sizi rahatsız etmeden arayan kimliği olmayan çağrıların yalnızca görsel olarak görüntülenmesini veya tamamen engellenebileceği anlamına gelir. Buna ek olarak, istediğiniz zaman telefonunuzu kolayca sessiz konuma getirebilirsiniz. Bu şekilde, istediğiniz zaman istenmeyen çağrılara karşı korunabilirsiniz. Öte yandan, VIP olarak işaretlenmiş adres defterinizdeki kişiler, istediğiniz zaman görüntülenecek ve duyulabilecektir.

Gigaset C570: ihtiyacınız olduğunda daima yanınızda.
Ayrı Baz İstasyonu hat bağlantısına yerleştirilirken mobil birimi ve şarj cihazını istediğiniz yere koyabilirsiniz. Oturma odası, koridor, çalışma odası veya mutfakta olsun: Bütün evi dolaşmanıza gerek kalmadan doğrudan görüşme yapabilirsiniz. Daha da fazla kolaylık sağlamak için, sisteme beş adede kadar mobil birim ekleyebilirsiniz.

C570 ile uyumlu tüm telefonları burada bulabilirsiniz.

    
Radyasyonsuz telefon görüşmesi için ECO DECT.
C570, tüm Gigaset kablosuz telefonlarda olduğu gibi, çevre dostu ECO DECT teknolojisine sahiptir. Baz istasyonu ve tüm kayıtlı ahizeler ECO DECT'i desteklediği sürece, birçok ahize kullanılıyor olsa dahi, telefonlar bekleme modunda radyasyon yaymazlar. Bir telefon görüşmesi sırasında, iletim gücü baz istasyonu ile ahize arasındaki mesafeye otomatik olarak ayarlanır. Baz istasyonuna olan mesafe ne kadar kısa olursa, radyasyon da o kadar düşük olur. En yüksek DECT aralığı için ECO DECT modu her an devre dışı bırakılabilir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR